BİLİNÇALTI ÇALIŞMALARI

UYANIŞ YOLU

KATIL BİZE

+90 (262) 332 19 19

+90 (545) 746 93 02

Refik Korkmaz Bilinçaltı Dili ve Mucizeler Sistemi; Refik Korkmaz’ın 25 yıl içerisinde oluşturduğu “Bilinçaltı Dili”nin kullanılarak insanların, hayatlarına birçok yönden katkı sağlayabildiği yöntemlerin bulunduğu bir sistemdir.

Bilinçaltı Dili, Refik Korkmaz’ın edebiyat araştırmaları sonucu mitolojiden hareketle insan bilinçaltının okunması için Türk, Yunan, Arap, İran, Hint ve Çin mitolojilerinin gidilebilecek en eski sözlü ürünlerine kadar karşılaştırmalı araştırmalar yaparak 25 yılda ortaya çıkardığı dildir. Bilinçaltı Dili sayesinde dünyanın her yerinden çeşitli hastalıkları şifalandırabilir, yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

Bilinçaltı Dili ve Mucizeler Sistemi‘ni öğrenen herkes bu dili kullanabilir ve mucize nezdinde şifalandırmalar yapabilir, yaşamına her alanda değer katabilir.

Atölemizde Modül 1 ve Modül 2 Eğitimleri verilebilmektedir.
Modül 1 eğitimi sonunda; katılımcılar Bilinçaltı Dili’ni öğrenir ve hayatlarında kullanmaya başlayabilirler. Gün sonunda katılımcılara ömür boyu geçerli olmak üzere “Refik Korkmaz Bilinçaltı Dili (Modül 1) Uygulayıcısı” sertifikası verilir.

Modül 2 eğitimi sonunda; Mucize Ötesi Enerjisi ile tanışır ve bu enerjiyi Bilinçaltı Dili ile birlikte kullanabilmeyi öğrenirler. Gün sonunda katılımcılara ömür boyu geçerli olmak üzere “Refik Korkmaz Mucizeler (Modül 2) Uygulayısı” sertifikası verilir. Ekstra olarak 2. Gün sonunda katılımcılara 1 yıl geçerli olmak üzere “Refik Korkmaz Bilinçaltı Dili (Modül 1) Eğitmeni” sertifikası verilir. Böylelikle uygulayıcılığın yanı sıra katılımcılar 1 yıl boyunca “Refik Korkmaz Bilinçaltı Dili (Modül 1) Eğitimi” verebilirler.

Menü